top of page
Red Wall & Stairs

Miss & Mr Fashion

Hakkında

I AM A DESCRIPTION. CLICK HERE TO EDIT.

I'm a paragraph. Click here to edit and add your own text. Is easy! Just click on "Edit Text" or double-click on me and you can add your own content and change fonts. Feel free to drag and drop anywhere on your page. I'm a great place for you to tell your story and let your customers know a little more about you.

This is a great place to write a long text about your company and its services. You can use this space to go into details about your business. Talk about your team and about the services you provide. Tell your visitors about how you came up with the idea of starting your business and what makes it different from your competitors. Make your business stand out and show who you are. Tip: Add your own image by double-clicking on the image and clicking Swap Image.

Ekibimiz

2006 senesinden bu yana her yıl düzenli olarak Fashion TV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat tarafından gerçekleştirilen yarışma, 2020 senesinde koroegraf Ferhan Aral'ın da yönetici olarak yarışmaya katılması ile birlikte 

Enis Onat & Ferhan Aral

işbirliği ile yola devam etmektedir.

IMG_1135_Facetune_10-03-2020-18-30-51_ed

Ferhan Aral

Enis Onat

EKİP

Organizasyon

Fashion TV Türkiye

Prodüksiyon

Ferhan Aral Creative

Yönetim

Enis Onat & Ferhan Aral

Sanat Yönetimi I Koreografi

Ferhan Aral

Stil Danışmanı

Özgür Parlaklı

Saç & Makyaj

Altier Academy

Teknik Sistemler

FashionArt by Mesut Büyüksofuoğlu

Sanatsal Video

Kadir Furkan Deniz

Yayın & Medya

Ufkun Medya

Fotoğraf

Zeynel Abidin

Ahmet Ersoy

Mekan

Oligark İstanbul

Pullman İstanbul Hotel

Rocks Hotel Girne

Miss & Mr Fashion

Hakkında

FASHION TV MODA KANALI'NIN LİSANSLI BİR ORGANİZASYONUDUR...

2006 senesinden bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen "Miss Fashiontv" yarışması 2020 yılında bünyesine erkek yarışmacıları da katarak "Miss & Mr Fashion" olarak organizasyonlarına devam etmektedir. 

 

Yarışmamız Türk ve Dünya podyumlarına yeni yüzleri kazandırma amacı yanında, Tv ve Sinema sektörüne de taze kan vermek ve yeni starları Türk ve Dünya halklarının beğenisine sunmayı da hedeflemektedir. Bu nedenle yarışmacı adaylarında özellikle star ışığı aranmaktadır. Erkeklerde ve kadınlarda ilk 5'e giren yarışmacılarımıza oyunculuk ve modellik eğitimi verilerek, profesyonel hayata katılmaları sağlanmaktadır. 

 

Yarışma, dünyanın ilk ve tek moda kanalı olan Fashion Tv'nin lisanslı bir organizasyonudur. Ayrıca; Miss Europe, Look Model, Miss Asia, World Next Top Model, Miss Model of the World, Miss Fashion Tv Black Sea, Mr Universe ve daha bir çok uluslararası yarışmanın Türkiye haklarını elinde bulundurmaktadır.

Yarışmamızda dereceye giren katılımcılara, yukarıda sayılan yarışmalarda ülkemizi temsil etme hakkı verilmektedir.

bottom of page